Vücut Germe
Operasyonu

Vücudunuzda oluşan sarkmalar ve gevşeyen dokulardan şikâyetçi misiniz? Kıyafet seçiminde beğendiğini ve denediğiniz ölçüler size dar mı geliyor? Egzersiz ve diyete rağmen bu sorunu çözemediniz mi?

Bu konuda sizi yormadan ve vücudunuz yıpratmadan ameliyatsız üstelik bilimsel dayanakları olan Amerika’da Avrupa’da 2015 2016 2017 yıllarında üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda uygulama sonrasında Kollajeni %152 varan oranlarda uyarıp cildin onarımını sağlayan ve Winner of the Best Body Reshaping Procedure (En iyi Cilt Germe, En iyi Vücut İncelme ve Şekillendirme, Selülit Giderme) başarı ödülleri bulunan ameliyatsız saten vücut germenin (BTL exilis elite) oldukça başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Sistemin en önemli özelliği 2 farklı teknolojiyi bir arada ve güçlü bir şekilde sunmasıdır. Ultrason dalgaları cilde uygulandığındaki mekanik etkisi ve Focuslu Radyo frekansın oluşturduğu ısı etkisiyle bağ dokunuzu oluşturan kollejen sentezini uyarmakta ayrıca cildinizin esnekliğini sağlayan elastin liflerini sıkılaştırmaktadır. Bu teknoloji ciltte azalan ve üretimi yavaşlayan kolejini uygulama sonrasında %152 varan oranlarda uyarıp cildin onarımını sağlar. işlem sonrası güncel yaşamınıza rahatlıkla hemen döne bilmenizi sağlar.

Vücut Germe
Operasyonu

Ameliyatsız Saten Vücut Germe Uygulaması Kaç Seans ve Nasıldır?

Exilis Elite (ameliyatsız saten vücut germe) uyulması cildin ihtiyacına göre 4 ile 6 seans, tan oluşup haftada 1 yapılmaktadır. İşlem süresi 60 dk. Olup acısız, ağrısın rahat bir uygulamadır işlem sonrasında ciltte kızarıklık kabuklanma tahriş olması söz konusu değildir.

Uygulama tarihlerine itina ile dikkat edilmesi önem arz etmektedir nedeni ise her seans bir önceki seansın tamamlayıcısıdır. 4 seans bitiminde uyarılan cilt kendi onarımını devam ettirir. İşlemin kalıcılığını arttırmak cildi desteklemek için 4 seans sonrası 6 ayda 1 seans yapılması durumunda işlemin etkinliği ve kalıcılığını arttırmış olursunuz. Ayrıca Cildinde sarkma kırışıklık olmayan kişilerinde ise 1 veya 2 seans bu uygulamayı yaptırmaları uzun vadede cildinin bu tar sorunlara maruz kalmasını engellemek adına son derece olum sonuçlar ortaya koymaktadır

Ameliyatsız Saten Vücut Germe Hangi Bölgelere Uygulana bilir?

Exilis Elite Saten Vücut Germe Sporla diyetle veya çeşitli aktivitelerle vücudunuzdaki gideremediğiniz problemlerin birçoğuna çözümler sunmaktadır. Bunlar şöyle sıralıya biliriz vücut sarkmaları, bel ve karın gevşemeleri, inatçı bölgesel yağlar Exilis Elite ile gidermek mümkün.

Bu uygulama ile çözüme kavuşturduğumuz bölgeler sırasıyla şöyledir,

 • Göbek sarkmaları,
 • Karın sarkmaları,
 • Basen inceltme,
 • Göğüs sarkmaları,
 • Bacak inceltme,
 • İç bacakların incelmesi,
 • Bacaklarda oluşan selülitler,
 • Kol sarkmaları,
 • Sırt bölgesinde oluşan sarkmalar,
 • El üstündeki kırışıklıklarda

Gibi bölgelere güvenle uygulanıp etkin çözümler sunmaktayız.

Ameliyatsız Vücut Germe Sistem özelliği dünyada ilk defa 2 ayrı teknoloji bir araya getirmeyi başarmış ve bu konu FDA Onaylı bir uygulamadır.

Uygulama sırasında kişilerde her hangi bir acı, sızı, işlem sonrası, kızarıklık veya yanık gibi durumlar yaşamadan bir masaj hissi ile buluşurlar, bazen kişilerin bu rahatlık sonucu uyuduğu gözlemlenmiş olup işlemin konforunu ortaya koymaktadır.

İletişime Geç

İletişime Geçin
+90 532 387 17 59
Email
info@clinicert.com

Sizi Arayalım

Aşağıda yer alan form aracılığı ile iletişim bilgilerinizi bırakın, temsilcimiz aynı gün içinde sizinle irtibata geçsin.

  Adınız Soyadınız

  Telefon Numaranız

  Hangi Birim İçin?

  Randevu Tarihi

  ClinicErt

  ClinicErt faaliyetlerine 2019 yılı başında başlamıştır.

  Ödüllerimiz
  Sosyal Hesaplar

  Kliniğimize ait tek ve gerçek sosyal hesaplardır. Takip ederek bizden haberlere erişebilirsiniz.

  Copyright 2020 by ClinicErt. All rights reserved.