Kalça Estetiği
Operasyonu

Günümüzde Latin Amerika tarzı yüksek, çıkık, yuvarlak hatlara sahip ve selülitsiz popo şekilleri daha estetik bulunmakta ve buna olan ilgi gittikçe artmaktadır.

Kalça bölgesi yaşlanmayla birlikte elastikiyetini ve dolgunluğunu kaybeder. Yaşlanma dışında aşırı kilo alıp vermeye bağlı popoda aşırı yağlanma, basıklık ve sarkma gelişebilir.

Büyük ve şekilsiz bir popo, bacak boyunu kısa gösterdiği gibi vücudun üst ve alt bölgesi arasındaki uyumsuzluğu da arttırır. Popo bölgesi kaslardan oluşur.

Kalça Estetiği
Operasyonu

Bu bölgenin sıkı, kalkık ve selülitsiz olması isteniryosa mutlaka düzenli spor yapılmalıdır. Estetik cerrahi ameliyatlar ile popo şekillendirilebilmektedir.

Estetik görsel bir popo görüntüsü için estetik cerrahi tarafından uygulanan yöntemler

 • Liposuction
 • Hyaluronik asit dolgu enjeksiyonu
 • Yağ enjeksiyonu
 • Kök hücreden zenginleştirilmiş yağ enjeksiyonu
 • Popo protezi
 • İğne ile popo asma
 • Klasik kalça germe operasyonlarıdır.

Yukarıdaki uygulanacak olan operasyon yöntemlerinin kendi aralarında avantaj ve dezavantajları vardır. Hangi operasyon yönteminin uygulanacağı kararı hastanın yaşına ve kalçadaki kemik, kas, yağ ve deri yapısına ve şekline bağlı olarak değişir. Yağ veya dolgu enjeksiyonu, ip ile popo asma ve liposuction uygulamalarında kişinin vücudunda belirgin bir iz kalmazken, uygulanacak olan popo protezi ve klasik kalça germe operasyonlarında izler iç çamaşırı altına gizlenerek belirginliği azaltılır.

İletişime Geç

İletişime Geçin
+90 532 387 17 59
Email
info@clinicert.com

Sizi Arayalım

Aşağıda yer alan form aracılığı ile iletişim bilgilerinizi bırakın, temsilcimiz aynı gün içinde sizinle irtibata geçsin.

  Adınız Soyadınız

  Telefon Numaranız

  Hangi Birim İçin?

  Randevu Tarihi

  ClinicErt

  ClinicErt faaliyetlerine 2019 yılı başında başlamıştır.

  Ödüllerimiz
  Sosyal Hesaplar

  Kliniğimize ait tek ve gerçek sosyal hesaplardır. Takip ederek bizden haberlere erişebilirsiniz.

  Copyright 2020 by ClinicErt. All rights reserved.